Higienaosobista.pl

Jeśli wierzyć badaniom statystycznym, przeprowadzanym co jakiś czas przez Ośrodek Badań Opinii Publicznej (i inne placówki badawcze), Polacy nie należą do zbyt czystych nacji… Niestety z higieną osobistą ciągle jesteśmy na bakier, a przecież jest ona podstawą nie tylko zdrowego życia, ale także dobrego samopoczucia.
Nie potrafimy prawidłowo szczotkować zębów, nie mamy nawyku mycia się po wysiłku fizycznym i przy wyjściu z toalety. Także higiena intymna pozostawia wiele do życzenia, zarówno u panów, jak i pań. U tych ostatnich nieprawidłowa pielęgnacja miejsc intymnych może skończyć się naprawdę przykrymi dolegliwościami.
Nasz portal to miejsce, gdzie znajdziesz podstawowe informacje na temat prawidłowej higieny osobistej, a także poszerzysz swoją wiedzę na temat środków czystości: mydła, żeli pod prysznic, płynów do higieny intymnej, past do zębów, płynów do płukania ust, dezodorantów.
Odkryj z nami ciekawy, pachnący świat higieny osobistej, naucz się dbać o swoją skórę, włosy, zęby, paznokcie, jak prawidłowo zadbać o siebie podczas menstruacji czy po wysiłku fizycznym.

NASZE WITRYNY

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline