O nas

Incell Media Group zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem serwisów internetowych dla sprecyzowanych grup odbiorców. W tym momencie w skład grupy wchodzi kilkadziesiąt serwisów i kilkaset stron zapleczowych.

Stawiamy na jakość i rzetelność.

Cieszymy się zainteresowaniem oraz zaufaniem odwiedzających nas użytkowników, ponieważ nasze kampanie reklamowe realizujemy mądrze, dobierając indywidualnie ich elementy. Dzięki temu, nasze realizacje nie nudzą odbiorcy i nie powodują symptomu odrzucenia wobec nachalnych reklam.

Wiemy, że nie wystarczy stworzyć ciekawą kampanię, trzeba jeszcze zobaczyć jak zostanie przyjęta. Bez dodatkowych kosztów zapewniamy Państwu stały monitoring kampanii i jej optymalizację. Chętnie doradzamy oraz służymy merytorycznym komentarzem naszych redaktorów przez cały okres trwania usługi.

Co nas wyróżnia?

    •  kobiety 40+ – interesujące się wieloma tematami od urody po ekologię, odpowiedzialne często za wybór produktów nie tylko dla siebie, ale i dla całej rodziny
    •  osoby zainteresowane medycyną estetyczną – cechujące się postępowym myśleniem oraz wnikliwością, szukając najlepszych rozwiązań i specjalistów
    • alergicy – grupa, która cały czas rośnie i jest coraz bardziej uświadomiona. W przeciwieństwie do wielu portali dla alergików, my nie tylko tłumaczymy tę dolegliwość, ale również radzimy jak z nią żyć na co dzień.
NASZE WITRYNY

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline