Zdrowy-zwiazek.pl

Brak należytej komunikacji między małżonkami, niezdolność do zawierania kompromisów, unikanie rozmów oraz zwiększanie dystansu – to wszystko są przyczyny konfliktów małżeńskich. Nie jest tak łatwo stworzyć zdrowy, udany związek!
Nie ma znaczenia, czy jest to związek małżeński czy partnerski – dzielenie z kimś przestrzeni życiowej nieuchronnie prowadzi do konfliktów. Miarą zdrowego związku nie jest liczba unikniętych kłótni czy pojawiających się problemów – ale ilość problemów rozwiązanych.
Związek, aby był zdrowy i dający satysfakcję obu stronom, to ciężka praca, szczególnie, że nikt z nas nie jest doskonały. Seks, wierność, ciąża, dziecko – to wszystko są czynniki, które zmieniają dynamikę związku. Jak sobie poradzić w gąszczu pułapek, jakie zastawia na nas życie?
Nasz portal odpowiada na szereg pytań dotyczących satysfakcji ze współżycia, uczy trudnej sztuki rozmowy, wyjaśnia pojęcia związane z emocjami i oczekiwaniami partnerów. Większość konfliktów można rozwiązać dzięki szczerej rozmowie, a dzięki zdobytej wiedzy łatwiej jest ich unikać.
Zajrzyj na nasze strony, by dowiedzieć się więcej o tym, jak stworzyć zdrowy związek!

NASZE WITRYNY

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline